b_280_186_16777215_00_images_20191128_02.jpg

Udane rozpoczęcie sezonu w kategorii U-13 (wygrana z TS Wisłą Kraków). Z kolei nasi młodzicy (kat. U-14) przegrali z Unią Tarnów.

W sobotę 23 listopada na hali przy ul. Słowackiego ligowy terminarz sprawił, że nasi kibice mogli oglądać dwa spotkania. W pierwszej kolejności na parkiet wybiegli nasi młodzicy. Niestety, brak naszego kapitana Franka Stachury sprawił, że w tym spotkaniu byliśmy mocno osłabieni. Mecz rozpoczęliśmy w bardzo dobrym stylu - po trzech minutach na tablicy był remis 4:4. Później jednak do głosu doszli goście, którzy z każdą minutą budowali bezpieczną przewagę. Mecz ten był z naszej strony bardzo rwany i nierówny. Momentami graliśmy bardzo składnie i skutecznie, lecz zdarzały się nam chwile całkowitego przestoju.

W niedzielnym meczu szwankowało głównie rozegranie i straty, których było aż 43!!!!. Przegraliśmy 77:35. Na słowa pochwały zasłużył Korneliusz Siemek - był to jego najlepszy mecz w karierze.

Fot. Iwona Zajas