b_280_186_16777215_00_images_20191128_01.jpg

W sobotę 16 listopada gościnnie na sali w Rajsku rozegraliśmy turniej minikoszykówki w kategorii U-10 (trzecie klasy i młodsi).

W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z drużyną UKS SP 27 Katowice. Bo bardzo zaciętym spotkaniu pokonaliśmy ambitną drużynę z Katowic 27:13. Zwycięstwo to potwierdza, że w naszym zespole jest duuuuuży potencjał. Tak na marginesie - było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ligowym ze wszystkich grających drużyn naszego klubu. Brawo młode niedźwiadki! - miejmy nadzieję, że starsi koledzy wezmą z Was przykład.

W drugim spotkaniu ograna drużyna MOSM Tychy pokonała Katowice po bardzo jednostronnym pojedynku. W ostatnim meczu turniejowym przegraliśmy z rozpędzoną tyską drużyną. W tym spotkaniu trener chciał dać możliwość gry wszystkim podopiecznym w takim samym wymiarze czasowym. Zdobyte doświadczenie będzie zapewne procentować w następnych turniejach.

Bardzo dziękujemy rodzicom za fantastyczny doping i pomoc w organizacji turnieju.

Fot. Iwona Zajas.