Mistrzostwa Polski U-14 zbliżają się wielkimi krokami... laughing

  

W najbliższą środę (16.06.2021r.) nasza drużyna U-14 złożona z uczniów oświęcimskiej dwójki rozpocznie zmagania w turnieju podsumowującym sezon 2020/21.
Organizatorem tej dużej imprezy dla 32 najlepszych drużyn w kraju będzie Radom. Turniej rozpoczniemy meczem z mistrzem województwa Wielkopolskiego - UKS Piątka Ostrów Wielkopolski.

W czwartek rozegramy kolejne dwa spotkania grupowe. Naszymi przeciwnikami będzie trzecia siła województwa Mazowieckiego - MKS Grójec oraz mistrz Podkarpacia - bardzo mocna drużyna Niedźwiadków Przemyśl. Do kolejnego etapu przejdą dwie najlepsze drużyny w grupie.

Wszystkie spotkania będą transmitowane na kanale YouTube i naszym klubowym Facebooku.

Bardzo dziękujemy wspaniałym rodzicom naszych zawodników za możliwość wyjazdu i spełnienie ich sportowych marzeń, firmie D&R za ufundowanie kompletu strojów i Urzędowi Miasta Oświęcim za współorganizację tego wydarzenia.                  

Nasze mecze grupie H:

  • 16.06.2021 15:30 z UKS Piątka Ostrów Wielkopolski
  • 17.06.2021 11:30 z MKS Grójec
  • 17.06.2021 15:30 z Niedźwiadki Przemyśl

 Szczegóły: SKM Basketmania - II edycja Polish Champion (nMP) U-14